Монтаж кондиционеров

Монтаж кондиционерів

   Кондиціонер це велика побутова техніка, яку не можна просто купити, привезти і поставити як диван або холодильник. Його потрібно правильно встановити. Від якості монтажу кондиціонера багато в чому залежить тривалість його служби.

   Монтаж кондиціонерів - досить складна і дорога процедура. Необхідно мати певні знання і спеціальний інструмент, відсутність якого зазвичай призводить до неефективної роботи або поломці дорогої техніки. З цього слід довіритися професіоналам!

    Компанія "Велес-Сервіс" - монтажна організація, спеціалізується на монтажі систем вентиляції та кондиціонерів. Для цього є відповідна ліцензія і дозвіл на роботи. Ми робимо монтаж кондиціонерів в Києві і області, а також по інших регіонах України.

    Інтернет магазини, що продають побутову техніку, наймають для монтажу "людей з боку". У нас є свій власний постійний штат монтажників. Вони добре навчені, мають необхідний інструмент і досвід для встановлення кондиціонера будь-якої складності. Тому у нас:

 → найкоротші терміни установки кондиціонера,
  висока якість
 → низькі ціни на монтаж кондиціонерів.
монтаж кондиционеров

Скільки коштує встановити кондиціонер в Києві? 

    Ціна коливається від 1500 до 2000 грн. за монтаж кондиціонера 7-9 моделі. Але не варто шукати найдешевших монтажників. Скупий платить двічі! Здешевлення процедури монтажу кондиціонера пов'язано з використання неякісних (дешевих) матеріалів та інструментів, появою додаткових витрат під час установки (зрозуміло за окрему плату) і зневагою важливих для роботи кондиціонера процедур, таких як вакуумування, закріплення траси і т.д. За цим наша порада: вибирайте "золоту середину"!

Наші ціни на монтаж кондиціонерів:

Модель кондиціонера Потужність по холоду, кВт Розмір приміщення, м² Вартість монтажу внутрышнього та зовнышнього блоків, грн Вартість монтажу траси,  1м.п./грн
побутовий промисловий
07 (20) 2,0 до 20 800   250
09 (25) 2,5 20-25 800
  250
12 (35) 3,5 25-35 1000
1100
270
18 (50) 5,0 35-50 1100
1220
270
24 (71) 7,1 50-70 1300
1430
350
36 (105) 10,5 70-100   1400
380
48 (140) 14,0 100-140   1600
430
60 (200) 18,0 140-180   2000
500

 ПРИ КУПІВЛІ КОНДИЦІОНЕРА ЗНИЖКА НА МОНТАЖ 10%!

установка кондиционера

Для більш точної оцінки вартості монтажу спліт-системи та консультації щодо вибору місця установки і моделі кондиціонера, підходящої для Вашого приміщення, Ви можете замовити "виїзд фахівця".

Вартість даної послуги 200 грн.

За умови подальшої співпраці ми повертаємо гроші!

Що таке "стандартний монтаж" кондиціонера?

     Стандартний монтаж кондиціонера - це такий варіант установки кліматичної техніки, при якому не відбувається ніяких відхилень від базової схеми. Зазвичай при стандартній установці спліт-системи довжина комунікацій не перевищує 5 метрів (труба, флекс і ПВС), а дренаж - 3 метрів.

Стандартний монтаж передбачає такі види робіт:

Установка внутрішнього блоку кондиціонера
на стіну
Установка зовнішнього блоку кондиціонера під вікно без залучення альпініста (автовишки)
Довжина фреоновых комунікаций не перевищує 5 метрів
Дренаж (гофрований шланг)  під вікно без залучення альпініста (автовишки)
Короб 60х60  не більше 0,5 метри
Короб 20х20 не більше 2 метрів
Подключення живлення кондиціонера в найближчу розетку
Товщина стіни, в якій пробивається отвір під трасу не перевищує 0,8 метра
Між зовнішнім і внутрішнім блоком кондиціонера не більше однієї стіни
Пайка и дозаправка фреоном не потребується

Монтаж кондиціонера в 2 этапи:
       У випадку, якщо у Вас квартира або будинок в стадії ремонту, то правильно буде при установці кондиціонера заховати комунікації в стіну. Для цього в стіні робиться штроблення і в штробу укладається міжблочні з'єднання ( траса). Це перший етап монтажу кондиціонера, він виконується в початковій стадії ремонту (разом із закладанням кабелів, сантехніки і т.д.). За ці роботи зазвичай беруть 70 % від загальної вартості установки кондиціонера. Такий розподіл пов'язаний з тим, що в перший етап відбувається закладка всіх найдорожчих витратних матеріалів (мідна трубка, кабель).

 Наприкінці ремонту (після поклейки шпалер, перед установкою меблів) проводиться установка внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера, з'єднання (вальцювання) мідних труб, підключення кабелів і вакуумування системи. Цей процес називають другим етапом монтажу кондиціонера, коштує він 30% від загальної вартості установки.

 Т.к. при установці кондиціонера в 2 етапи виникають додаткові транспортні витрати і монтаж займає більше часу, то і вартість такої установки відповідно вище. У нас при монтажі кондиціонера в 2 етапи додаткова плата становить 100 грн.

   Перед тим, як встановити кондиціонер, необхідно підібрати місце, де буде розташовуватися зовнішній і внутрішній блок.

Рекомендації щодо вибору місця установки кондиціонера:

  * Повітряний потік не повинен направлятися безпосередньо на людей. При роботі на холод температура струменя повітря з кондиціонера на 7-15 ° С нижче, ніж температура навколишнього повітря в приміщенні. Якщо такий потік буде дути на людину хоча б протягом декількох десятків хвилин, погане самопочуття згодом забезпечено. Як правило, повітря направляють так, щоб воно проходило між робочими місцями або туди, де люди перебувають найрідше. У спальні дуже часто доводиться робити вибір, на яку стіну по відношенню до ліжка повісити кондиціонер. Найчастіше люди бояться розташовувати внутрішній блок над головою і монтують блок на стіну, до якої звернені ноги. Якщо немає можливості максимально видалити блок від ліжка і направити повітря в інший бік, краще змонтувати його над головою. Холодне повітря при цьому буде дмухати не на голову, а в ноги, які, як правило, накриті ковдрою.

* Внутрішній блок спліт-системи не повинен псувати інтер'єр. Звичайно, кожен замовник - сам собі дизайнер, але якісний монтаж кондиціонера передбачає таке розташування блоку, щоб новий інтер'єр мінімально відрізнявся від старого. Звідси і рекомендації не вішати кондиціонер на стіну, розташовану навпроти входу

* Внутрішній блок повинен розташовуватися так, щоб від стелі залишався вільний простір не менше 10см.

* Не допускається монтаж внутрішніх настінних блоків кондиціонерів над шафами, комодами, якщо відстань від них до нижньої кромки внутрішнього блоку менше 70 -100см. По-перше, це призводить до здування при кожному включенні кондиціонера пилу, що скопилася на верхній поверхні шафи. Більш того, близьке розташування горизонтальних поверхонь веде до створення круговороту повітряного потоку, що призводить до зниження ефективності роботи системи кондиціонування. Потік з кондиціонера захоплюється назад в повітрозабірник, повітрообмін в приміщенні погіршується, кондиціонер, забираючи холодне повітря, починає "думати " що пора припиняти свою роботу, адже датчик температури знаходиться на вході потоку .

* Довжина траси повинна бути мінімальною. Довга траса здорожує монтаж кондиціонера і знижує ефективність роботи спліт-системи. Більш того, якщо ви вирішили прокласти трасу в коробі, то довгий короб через всю стіну сильно псує інтер'єр.

Більша частина поломок кондиціонера виникає з причини некваліфікованого монтажу або несвоєчасного обслуговування!

  Після покупки кондиціонера, подбайте про те, щоб монтаж виконувався фахівцями високого рівня. Поцікавтеся у установників тим, скільки років вони займаються подібною діяльністю, наскільки компетентна їх бригада, де встановлювали кондиціонери. Пам'ятайте, економія на якості установки, як правило перетворюється на майбутні витрати (нерідко значні) на ремонт кондиціонера.
Звертайтесь до професіоналів!

 Монтаж кондиціонера від компанії "Велес-Сервіс" - це гарантія якісної установки, ефективної та довгострокової роботи. Ми надаємо гарантію на установку кондиціонера 3 роки, за умови сервісного обслуговування не менше 1 разу на рік.