Обслуживание кондиционеров

   Обслуговування кондиціонерів.

     Для комфортної роботи і проживання людині потрібен чистий і підготовлений (доведений до певної температури і вологості) повітря. Інакше - хвороби, слабкість, нервозність, дискомфорт і т.д. Тому будівництво сучасних будинків неможливо без системи вентиляції та кондиціонування.

    Сучасна система вентиляції та кондиціонування повітря - дороге задоволення. Але здоров'я дорожче грошей! Якщо Ви розумна людина, то, природно, Ви не хочете викинути гроші на вітер. Ви хочете захистити свої інвестиції. Вам потрібно продовжити термін служби кондиціонера і системи вентиляції і зробити так, щоб вони працювали ефективно і економічно.

обслуживание кондиционеров

    Досвід показує, що переважна більшість дорогих ремонтів спліт-систем виникають, коли вони не отримували регулярного технічного обслуговування або сервісного обслуговування. Дуже часто невеликі проблеми, помічені та усунені під час планового обслуговування, можуть перешкодити їм стати великими і дорогими проблемами надалі. Не можна чекати, поки загориться індикатор аварійної поломки. Скупий платить двічі! Потрібно вчасно проводити планове технічне обслуговування (ТО) систем вентиляції та кондиціювання повітря.

      Визнаний факт - кондиціонер, що регулярно обслуговується, прослужить довше, буде мати більш високу продуктивність і споживати менше електроенергіі. Ми настійно рекомендуємо проводити регулярно планове сервісне обслуговування Ваших систем кондиціонування повітря і вентиляції.

      Внутрішні блоки всіх систем кондиціонування повітря, незалежно від вартості, встановлених фільтрів і систем самоочищення, повинні проходити обов'язкове! технічне (санітарне) обслуговування . Через конденсат води приблизно на другий рік експлуатації ребра випарника і турбіна тангенціального вентилятора рясно покриваються грибками цвілі. Якщо не проводити чистку внутрішнього блоку, то значно ( до 50%) знижується ефективність роботи кондиціонера, з'являється неприємний запах, а по приміщенню поширюються спори цвілі . Сервісне обслуговування кондиціонерів проводиться з повним розбиранням внутрішнього блоку з використанням чистячих і дезинфікуючих засобів.

Регулярне сервісне обслуговування є життєво важливим для кондиціонерів!


  Як часто проводити сервісне обслуговування кондиціонерів? Це залежить від режиму використання кондиціонера і приміщення, де він знаходиться. Ми пропонуємо такі варіанти сервісу кондиціонерів:

  1. Сервісне обслуговування кондиціонера 1-2 разів на рік на початку сезону, в кінці літа, якщо планується використовувати кондиціонер для обігріву приміщення в міжсезоння. Підійде тим, хто не часто користується кондиціонером, фасад, на якому розташований зовнішній блок не виходить на проїжджу частину, в приміщенні, де стоїть внутрішній блок не запорошений і знаходиться не багато людей і устаткування, від якого виходить тепло.

  2. Сервісне обслуговування кондиціонера 2-3 рази на рік. На початку сезону, на початку літа і в кінці літа, якщо планується використовувати кондиціонер для обігріву приміщення в міжсезоння. Цей варіант для офісів та інших приміщень, в яких багато людей, оргтехніки або зовнішній блок знаходиться біля великої дороги.

  3. Індивідуальний графік сервісного обслуговування кондиціонерів. Сервісне обслуговування проводиться в міру необхідності. Такий варіант слід вибирати для виробничих цехів, спортзалів, магазинів, ресторанів і великих офісів, де через велику кількість джерел тепла підвищене навантаження на кондиціонери. Так само індивідуальна програма сервісу кондиціонерів необхідна для приміщень, в яких пред'являються підвищені вимоги до кондиціонерів, наприклад, для серверних і магазинів з товарами з підвищеними вимогами до контролю температури.

    На даний момент компанія "Велес-Сервіс" за індивідуальним графіком сервісного обслуговування кондиціонерів працює з такими компаніями:

 адидас

Мережа магазинів спортивного одягу Adidas / Reebok

118 магазинів, 30 міст України

 brokard

Мережа магазинів парфумерії "Brokard"

60 магазинів в 18 містах

 Центр обувь

Мережа магазинів взуття "ЦентрОбувь"

95 магазинів в 32 містах

 Банк Кипра

 

Відділення банку "Банк Кипра"

29 відділень в 12 містах

 

    
   Укладіть "Договір на технічне обслуговування системи вентиляції та кондиціонування повітря". Важливо, щоб фірма, з якою Ви будете укладати договір на сервіс систем вентиляції та кондиціонерів, мала ліцензію на даний вид робіт, так як при виконанні робіт неліцензованими фахівцями, виробник може зняти гарантію з кондиціонера.

   ТОВ "Велес-Сервіс" пропонує укладати договір як на разове, так і на постійне сервісне обслуговування кондиціонерів в Києві і по Україні. Ми розробимо для Вас індивідуальні програми сервісного обслуговування Ваших систем кондиціонування повітря. Ми підготуємо оптимальну програму сервісного обслуговування Вашої системи вентиляції та кондіцінірованія повітря з урахуванням Ваших побажань і нашого досвіду.

     Наші інженери навчені, мають відповідний інструмент і великий досвід роботи в діагностиці несправностей і ремонту всіх основних марок обладнання для кондиціювання повітря. Ми можемо організувати виїзд наших фахівців до Вас, як правило, протягом 24 годин (сервіс кондиціонерів за Києвом) і 48 годин (сервіс кондиціонерів по Україні). На виконані роботи надається гарантія.

инструмент для сервиса кондиционера

 Ось деякі питання, які нам часто задають:

 Як часто потрібно заправляти фреоном кондиціонер?

    В ідеалі фреон взагалі не повинен виходити з кондиціонера . Але через велику кількість паяних з'єднань, різких перепадів температури, старіння мідних трубок і т.д., з часом частина холодоагенту втрачається. 
   Існує поняття "Нормований витік холодоагенту" . Навіть при самому якісному монтажі спліт -системи, через наявність штуцерних стиків в сполучних трубках відбувається витік фреону. Величина нормованого витоку становить від 6 до 8 % на рік від маси холодоагенту в системі. З цієї причини виробники кондиціонерів рекомендують проводити дозаправку не рідше ніж 1 раз на 2 роки .   
   Під час обслуговування та ремонту кондиціонера рівень газу перевіряється і в міру необхідності додається необхідна кількість фреону. Перевіряти тиск рекомендується при ознаках погіршення роботи кондиціонера, а також при планових ТО, бажано не менше 2 разів на рік.
 
  Наслідки витоку фреону:
 
1. Ефективність роботи кондиціонера значно знижується.
2. Фреон охолоджує, а масло, що міститься в ньому, змащує компресор. Відсутність фреону або низький рівень газу протягом тривалого періоду часу може призвести до перегріву компресора і поломки. Це зажадає повної заміни компресора, а іноді і конденсатора. Обидва вони дуже дорогі в ремонті.
3. Низкий рівень газу також може привести до заморозки випарника, що призведе до перевантаження компресора.
4. Хладагент R22 є руйнівником озонового шару планети. Тому, він не повинен бути випущений в атмосферу, що, очевидно, відбувається, якщо у Вашій системі витік.

 
Чи повинен я організувати регулярні огляди мого кондиціонера?
Ми рекомендуємо щорічні огляди системи кондиціонування і це повинно бути зроблено навесні і восени. При виконанні цієї програми обслуговування, Ви звели б до мінімуму ризик дорогого ремонту у майбутньому.

 
Які заходи проводяться під час сервісного обслуговування системи кондиціонування?
1. Чищення фільтрів.
2. Чистка випарника і конденсатора. 
3. Зовнішній огляд пошкоджень.
4. Перевірка і чищення дренажної системи.
5. Перевірка кріплень внутрішнього і зовнішнього блоків.
6. Перевірка електричних з'єднань і тестування режимів роботи.
7. Перевірка рівня холодоагенту. Якщо встановлено його низький рівень, проводиться усунення витоку і дозаправка холодоагенту.
 
  Що я можу зробити, щоб зберегти мій кондиціонер?

1.Переконайтеся, що зовнішній і внутрішній блоки нічим не закриті і ефективно обдуваются. Кондиціонерам необхідно дихати, так само, як і людям.
2.Якщо Ви прикрили зовнішній блок на зиму, щоб захистити його від снігу та бурульок, то влітку, звичайно, Ви повинні відкрити його і переконатися, що обдув повітря достатній.
3. Вчасно проводьте сервісне обслуговування.
4. При погіршенні ефективності роботи чи інших ознаках поломок викликайте майстрів.
5. Використовуйте перевірені компанії для сервісного обслуговування дорогих систем!
обслуживание кондиционера
 
 

Бажаєте продовжити термін служби Вашого кондиціонера повітря, економити електроенергію і дихати чистим повітрям? Хочете спати спокійно?
Звертайтеся до нас!

 
             044 332 3839      067 656 7101
        063 498 3531