Обслуговування кондиціонерів. Для комфортної роботи і проживання людині потрібен чистий і підготовлений (доведений до певної температури і вологості) повітря. Інакше - хвороби, слабкість, нервозність, дискомфорт і т.д. Тому будівництво сучасних будинків неможливо без системи вентиляції та кондиціонування. Сучасна система вентиляції та кондиціонування повітря - дороге задоволення. Але здоров'я дорожче грошей! Якщо Ви розумна людина, то, природно, Ви не хочете викинути гроші на вітер. Ви хочете захистити свої інвестиції. Вам потрібно продовжити термін служби кондиціонера і системи вентиляції і зробити так, щоб вони працювали ефективно і економічно. Досвід показує, що переважна більшість дорогих ремонтів спліт-систем виникають, коли вони не отримували регулярного технічного обслуговування або сервісного обслуговування. Дуже часто невеликі проблеми, помічені та усунені під час планового обслуговування, можуть перешкодити їм стати великими і дорогими проблемами надалі. Не можна чекати, поки загориться індикатор аварійної поломки. Скупий платить двічі! Потрібно вчасно проводити планове технічне обслуговування (ТО) систем вентиляції та кондиціювання повітря. Визнаний факт - кондиціонер, що регулярно обслуговується, прослужить довше, буде мати більш високу продуктивність і споживати менше електроенергіі. Ми настійно рекомендуємо проводити регулярно планове сервісне обслуговування Ваших систем кондиціонування повітря і вентиляції. Внутрішні блоки всіх систем кондиціонування повітря, незалежно від вартості, встановлених фільтрів і систем самоочищення, повинні проходити обов'язкове! технічне (санітарне) обслуговування . Через конденсат води приблизно на другий рік експлуатації ребра випарника і турбіна тангенціального вентилятора рясно покриваються грибками цвілі. Якщо не проводити чистку внутрішнього блоку, то значно ( до 50%) знижується ефективність роботи кондиціонера, з'являється неприємний запах, а по приміщенню поширюються спори цвілі . Сервісне обслуговування кондиціонерів проводиться з повним розбиранням внутрішнього блоку з використанням чистячих і дезинфікуючих засобів.
ТОВ "Велес-Сервіс" пропонує укладати договір як на разове, так і на постійне сервісне обслуговування кондиціонерів в Києві і по Україні. Ми розробимо для Вас індивідуальні програми сервісного обслуговування Ваших систем кондиціонування повітря. Ми підготуємо оптимальну програму сервісного обслуговування Вашої системи вентиляції та кондіцінірованія повітря з урахуванням Ваших побажань і нашого досвіду. Наші інженери навчені, мають відповідний інструмент і великий досвід роботи в діагностиці несправностей і ремонту всіх основних марок обладнання для кондиціювання повітря. Ми можемо організувати виїзд наших фахівців до Вас, як правило, протягом 24 годин (сервіс кондиціонерів за Києвом) і 48 годин (сервіс кондиціонерів по Україні). На виконані роботи надається гарантія. Ось деякі питання, які нам часто задають: Як часто потрібно заправляти фреоном кондиціонер? В ідеалі фреон взагалі не повинен виходити з кондиціонера . Але через велику кількість паяних з'єднань, різких перепадів температури, старіння мідних трубок і т.д., з часом частина холодоагенту втрачається.
Існує поняття "Нормований витік холодоагенту" . Навіть при самому якісному монтажі спліт -системи, через наявність штуцерних стиків в сполучних трубках відбувається витік фреону. Величина нормованого витоку становить від 6 до 8 % на рік від маси холодоагенту в системі. З цієї причини виробники кондиціонерів рекомендують проводити дозаправку не рідше ніж 1 раз на 2 роки .
Під час обслуговування та ремонту кондиціонера рівень газу перевіряється і в міру необхідності додається необхідна кількість фреону. Перевіряти тиск рекомендується при ознаках погіршення роботи кондиціонера, а також при планових ТО, бажано не менше 2 разів на рік.
Наслідки витоку фреону:
1. Ефективність роботи кондиціонера значно знижується.
2. Фреон охолоджує, а масло, що міститься в ньому, змащує компресор. Відсутність фреону або низький рівень газу протягом тривалого періоду часу може призвести до перегріву компресора і поломки. Це зажадає повної заміни компресора, а іноді і конденсатора. Обидва вони дуже дорогі в ремонті.
3. Низкий рівень газу також може привести до заморозки випарника, що призведе до перевантаження компресора.
4. Хладагент R22 є руйнівником озонового шару планети. Тому, він не повинен бути випущений в атмосферу, що, очевидно, відбувається, якщо у Вашій системі витік.
Чи повинен я організувати регулярні огляди мого кондиціонера? Ми рекомендуємо щорічні огляди системи кондиціонування і це повинно бути зроблено навесні і восени. При виконанні цієї програми обслуговування, Ви звели б до мінімуму ризик дорогого ремонту у майбутньому. Які заходи проводяться під час сервісного обслуговування системи кондиціонування? 1. Чищення фільтрів. 2. Чистка випарника і конденсатора.
3. Зовнішній огляд пошкоджень.
4. Перевірка і чищення дренажної системи. 5. Перевірка кріплень внутрішнього і зовнішнього блоків. 6. Перевірка електричних з'єднань і тестування режимів роботи.
7. Перевірка рівня холодоагенту. Якщо встановлено його низький рівень, проводиться усунення витоку і дозаправка холодоагенту. Що я можу зробити, щоб зберегти мій кондиціонер?
1.Переконайтеся, що зовнішній і внутрішній блоки нічим не закриті і ефективно обдуваются. Кондиціонерам необхідно дихати, так само, як і людям. 2.Якщо Ви прикрили зовнішній блок на зиму, щоб захистити його від снігу та бурульок, то влітку, звичайно, Ви повинні відкрити його і переконатися, що обдув повітря достатній.
3. Вчасно проводьте сервісне обслуговування.
4. При погіршенні ефективності роботи чи інших ознаках поломок викликайте майстрів.
5. Використовуйте перевірені компанії для сервісного обслуговування дорогих систем!
![]() Бажаєте продовжити термін служби Вашого кондиціонера повітря, економити електроенергію і дихати чистим повітрям? Хочете спати спокійно? Звертайтеся до нас!
|